вул. Скрипника, 14а, Харків, Харківська обл., Україна, 61057
Стартує проект «Ефективна первинна медицина в громаді» за підтримки Європейської комісії

Розпочинаємо роботу проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» для Харківської області з найважливішого – з навчання.

Відкритий набір в навчальні групи для УПРАВЛІНСЬКИХ КОМАНД Центрів первинної медико-санітарної допомоги Харківської області. В програмі навчання – планування роботи закладу в нових умовах, фінансове планування, розбудова відносин з пацієнтами, громадою, формування клієнтського сервісу, створення команди та культури якості в закладі… і багато-багато іншого корисного матеріалу. Зареєструвати можна 3 працівника від закладу, що представляють управлінську команду. Перша хвиля занять розпочинається вже цього тижня, друга – на початку наступного року. Форма реєстрації тут.

Також ми запускаємо серію тренінгів для лікарів первинної ланки, які серйозно думають створювати автономну практику на базі фізичної особи-підприємця (ФОП). Юридичні алгоритми, фінансові питання, пошук своєї «фішки» та залучення пацієнтів, побудова відносин з громадою – все це, а також контакти з однодумцями, що допоможуть пройти нелегкий шлях до свободи – в нашій навчальній програмі. Якщо тема підприємництва на первинній ланці медичної допомоги вам цікава, реєструйтесь тут. Перший тренінг відбудеться 15 грудня з 9.30 в приміщенні InviteHUB за адресою вул.Скрипника 14а, 1 поверх.

Тренери Михайло Довгопол та Олена Решетняк. Всю додаткову інформацію ви можете отримати у координатора напрямку «Навчання» Крістіни Куропатенко kristinakuropatenko@gmail.com або за контактами, зазначеними на сайті Харківської експертної групи.

В подальшому в рамках проекту планується проведення навчальних циклів для адміністраторів районів і громад з управління інтегрованими медичними послугами, навчання для сімейних лікарів із сучасних підходів до діагностики та лікування. Також плануються міжнародні навчальні поїздки, візити до успішних громад всередині України, міні-гранти для ЦПМСД на покращення управління та якості надання послуг, для потенційних ФОПів на відкриття власної практики, для громад – на розвиток інтегрованих послуг з охорони здоров’я.

Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» та фінансується Європейським Союзом.

Виконавці проекту: Харківська обласна рада – координатор, Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, Громадська організація «Агенція змін «Перспектива» та Громадська спілка «Українсько-Німецька Медична Асоціація».