вул. Скрипника, 14а, Харків, Харківська обл., Україна, 61057
Візія

Візія Харківської експертної групи підтримки медичної реформи

У регіонах та громадах України працюють сучасні медичні центри, орієнтовані на клієнта. Громади гуртуються навколо питань збереження здоров’я людей, поєднуючи в єдину систему медичні послуги первинного та вторинного рівнів, а також діяльність закладів освіти та соціальної допомоги. Завдяки праці сімейних лікарів інтегрована медична допомога доступна всім мешканцям України.

Харківська експертна група виступає каталізатором обміну досвідом та створення кращих практик серед агентів змін. Щорічні комунікаційні заходи Харківської експертної групи стали популярною платформою для створення нових знань про медичну реформу.

У Харківській області працює єдиний Центр підтримки розвитку сімейної медицини, що надає інформаційні, консультаційні та навчальні послуги закладам первинної медицини. Заклади активно покращують обслуговування клієнтів, внаслідок чого задоволеність населення послугами та кількість звернень до сімейних лікарів не з причин хвороби суттєво виросли. Відбуваються регулярні робочі зустрічі представників ЦПМСД для обміну досвідом та кращими практиками.