вул. Скрипника, 14а, Харків, Харківська обл., Україна, 61057
Запрошуємо на Ярмарок вакансій в 12 грудня в Харківському медичному університеті

Ярмарок вакансій в 12 грудня в Харківському медичному університеті – це унікальний шанс молодим лікарям та закладам знайти одне одного.

Одним з ключових ресурсів успішного закладу охорони здоров’я та запорукою здоров’я громади є кваліфіковані кадри. В той же час багато закладів охорони здоров’я, особливо таких, що працюють у віддалених від міста регіонах, скаржаться на нестачу кадрів: основний склад передпенсійного віку, молодь або не приходить або приходить та йде собі.
Система примусового розподілу після закінчення вишу, яка донедавна прикривала цю проблему (адже насправді останнім часом примусовий розподіл не працював), відмінена міністерством. Що робити закладам охорони здоров’я в цій ситуації, коли нові люди потрібні, а старі механізми не працюють?

Наша відповідь – Ярмарок вакансій! Харківська експертна група пілотує новітній для медичної галузі України формат взаємодії вишу та роботодавців. Цей формат дозволить закладам ОЗ:

  • поширити інформацію про себе та свої вакансії серед студентів профільних спеціальностей;
  • залучити та вибрати кращих з-поміж не тільки студентів 4-6 курсів, але й молодих фахівців (загалом очікується більше 700 учасників);
  • залучити на роботу також і молодший медичний персонал, адже запрошені і медичні сестри та фельдшери – курсанти обласного училища;
  • вивчити пропозицію – кого продукують медичні виші, який загальний рівень, чого хочуть сучасні молоді фахівці.

Взяти участь в Ярмарку може кожен заклад ЦПМСД з будь-якої області України, проте закладам Харківської області надається преференція, адже кількість місць на Ярмарку обмежена. Варто додати, що паралельно з спілкуванням зі студентами в форматі Ярмарку відбудуться круглі столи на такі злободенні теми, як: вимоги закладів ПМД до молодих фахівців, тренди медичної реформи -2019, хто такий сучасний сімейний лікар? тощо, в яких очікується участь представників МОЗ. Загалом, гарантуємо – ви не дарма витратите свій час!

Ярмарок відбудеться 12 грудня з 10.00 до 16.00 в приміщенні Харківського національного медичного університету (корпус В). Для участі обов’язкова реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/sRBHbrS9hjOziKS03 (нагадуємо, що учасникам з інших областей, окрім Харківської, може бути відмовлено при перевищенні квоти місць).

Якщо Ви вирішили взяти участь, вам корисно буде ознайомитись більш детально з умовами та нашими рекомендаціями, як максимально ефективно підготуватись та взяти участь в Ярмарку вакансій.

Зареєстрованим учасникам буде запропоновано вебінар з відповідями на питання щодо участі в Ярмарку. Запрошуємо вас разом з Харківська експертна група спробувати новий формат розвитку вашого закладу!

Ярмарок реалізується в рамках Проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» за програмою ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» та фінансується Європейським Союзом.

Виконавці проекту Харківська обласна рада – координатор, Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, Громадська організація «Агенція змін «Перспектива» та Громадська спілка “Українсько-Німецька Медична Асоціація”.